אודות עו"ד אילן אלימלך

מומחה למשפט פלילי ודיני התעבורה ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייצוג חשודים ונאשמים במגוון רחב של עבירות בתחום.

עורך דין אילן אלימלך הוא מומחה למשפט פלילי ודיני התעבורה ובעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחומו העוסק בייצוג חשודים ונאשמים במגוון רחב של עבירות בתחום.

משרדו מייצג נאשמים בעבירות מהחמורות שקיימות בספר החוקים, בתיקים קשים ומורכבים, כאשר הצלחותיו מתאפיינות בחשיבה מחוץ לקופסא ובלחימה עיקשת ללא פשרות.

עו”ד אלימלך בעל  ניסיון רב בהופעות בדיונים בבתי המשפט השונים לרבות ערעורים בבית המשפט העליון.

בין הצלחותיו הרבות ניתן למצוא סגירות תיקים במסגרת הליכי שימוע עוד בטרם הגשת כתבי אישום וסיום עניינם של אזרחים נורמטיביים ועבריינים כאחד מבלי שעניינם הגיע לבית המשפט.

ומשאלו הגיעו לפתחו של בית המשפט, קיימים תיקים רבים שהגיעו לסיומם בעונשים מקלים ביותר כאשר לא פעם נאשמים שהרגישו שעולמם חרב עליהם, הופתעו לגלות בסופו של הליך כי "ההר הוליד עכבר", וחזרו לשגרת חייהם.

עו"ד אלימלך מאמין כי לכל אדם מגיע ייצוג משפטי הולם  ובהתאם לעיקרון מנחה זה פועל  לתת מענה מידי בכל בעיה בחריצות, במקצועיות ובנחישות.

משרדו של עו"ד אלימלך דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוחות וכפועל יוצא מכך נערכת פגישת תיאום ציפיות, והערכה מציאותית למקרה המונח לפתחו.

עו"ד אילן אלימלך מתמחה בליווי חשודים מרגע עיכובם/ מעצרם ע"י המשטרה, מתן ייעוץ מתאים בזמן אמת בטרם החקירה בסיטואציה נתונה, ושחרור חשודים עוד במסגרת הליכי בקשת מעצרי ימים.

עו"ד אלימלך מתמחה בייצוג נאשמים שהוגש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים, , החל משלב השחרור במסגרת הבקשה וכלה  בניהול התיק העיקרי בבית המשפט והכל עד לקבלת תוצאה אופטימאלית ביחס לבעיה הקונקרטית המונחת בפניו.

כלל חשוב ביותר הוא לפנות לקבלת ייעוץ בהזדמנות הראשונה עוד בטרם מתן חקירה , ולנצל את זכות ההיוועצות שיש לכל אדם, לכן על מנת מלנוע טעויות בסיסיות כבר בתחילת הדרך שיכול וישליכו על המשך ההליך, אל תהססו ותתקשרו למשרדנו לקבלת ייעוץ.

משרדו של עו"ד אלימלך זמין בכל שעה למתן מענה מהיר מקצועי ואישי לכל בעיה שלא תצוץ.

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים כאן

דילוג לתוכן